بهترين جاي بکر شمال کجاست؟

خور : خور يکياز شهرهاي تاريخي بيابان مرکزي کشورايران است که مساجد تاريخي و بافت سنتي داراست . همان طور که ميدانيم رشد کافه ها در تهران با سرعت چشمگيري رو به افزايش است، طراحي هاي اکثر کافه در دو زمينه خيلي طرح هاي قديمي و سنتي و ديگري طرح هاي لاکچري و مدرن اروپايي زياد شده است. اگر بخواهيم بهترين نکته اين کافه را بيان کنيد صبحانه هاي خوشمزه با قيمت مناسب آن مي باشد. يک تکنه قابل توجه اين است که اگر ميخواهيد در حياط آن بنشينيد حتما قبل از رفتن جاي خود را رزرو نماييد.از لحاظ اقتصادي هم اين کافه يکي مقرون به صرفه ترين کافه هاي شهر تهران است. در اين سايت آمده است: يک ساختمان مدرن با استفاده از آخرين تکنولوژي ساخت روز دنيا و نيز آرامش فضاي سبز محوطه، شما را به يک فضاي گرم و کلاسيک داخلي دعوت ميکند. اگر مي خواهيد يک آخر هفته عالي با خانواده و دوستان خود داشته باشيد، برنامه ريزي براي دربند را فراموش نکنيد.

مدل ميز و صندليهاي کافه آوانسن بسيار شيک و رسمي بوده و يک مدل مبل راحتي نيز در اين مکان تعبيه شده است. کافه گردي در تهران بسيار شيرين است و ما مي خواهيم در اين مطلب به معرفي ?? کافه معروف و قديمي تهران بپردازيم . اين کافه که در منطقه زعفرانيه شهر تهران قرار دارد و به عنوان يکي از بهترين کافه هاي معرفي شده است. اين منطقه فوقالعاده زيباست و چشماندازهاي بديع کوهستاني، چمنزار و جنگلهاي مرتفع جلگهاي دارد…. وجود کوهستانهاي سبلان، تالش و بزغوش، تأثير بخارهاي درياي خزر و بادهاي سرد شمالي و وجود جنگلهاي شمال و شرق آن در ميزان بارندگي و نوسان دماي شهرستان اردبيل بسيار مؤثر است. جنگلهاي شمالي در سوادکوه متراکمتر ميشوند و هوا مرطوبتر. اين برج درست در قسمت شمالي گلدن هورن (شاخ طلايي) واقع شده. شهر باستاني حريره مربوط به سده ? تا ?? ه.ق است و در شمال جزيره کيش واقع شده است. «بزرگترين باغ پرندگان کشور در شمال شرق تهران و در دو فاز به اجرا در آمده که فاز دوم آن، شامل ??هکتار، آماده بهرهبرداري است. اين بند يک برج ديده باني هم دارد که در فاصله کمي از خود بند و در ضلع شمال شرقي آن روي تپه اي قرار گرفته و به صورت مدور ساخته شده است.

که در اين کافه يک نکته مهم اين است که حتما بايد قبل از رفتن به آن جاي خود را رزرو نماييد در غير اين صورت نميتوانيد وارد کافه شويد. اما در ويلاهاي قديمي برخي مالکان از قيمتگذاري بنا صرف نظر و فقط قيمت زمين را لحاظ ميکنند. گرچه اين حرم نقش مهمي در رونق اين شهر داشته است، اما از جاهاي ديدني مشهد و ديگر جاذبههاي اين شهر چه ميدانيد؟ روستاي نايبند از ديگر جاهاي ديدني ايران در پاييز است که داراي خانه هاي پلکاني است و به همين خاطر به ماسوله کوير نيز شهرت دارد . بايد بدانيد که در اين کافه، اينترنت بيسيم رايگان نيز براي شما عزيزان وجود دارد. اوايل کافه ها عموما در ساختمانهاي قديمي اين مقاله و تاريخي تهران به وجود آمدند کم کم در پاساژهاي شيک و مدرن و خيابانهاي پرتردد تهران شاهد به وجود آمدن کافه ها شديم . کتيبه تاريخي اين سر در مورخ 1122هـ .


سفر به تايلند در سپتامبر

روستاي باغو کيش

2- ترانسفر فرودگاهي

ابيگيل اسپنسر - ايالات متحده
دوست داريد شده براي يکبار به اين کافه ها سر بزنيد؟ اين کافه بيشتر مناسب براي قرارهاي بيشتر دو الي سه نفر است به همين منظور اگر دنبال کافه اي هستيد که جشن تولدتان را آنجا بگيريد اين کافه گزينه ي خوبي ميتواند برايتان باشد. در طول سفر به ترکيه حتما اگر به خانه يکي از مردم محلي ترکيه دعوت شديد، آن را از دست ندهيد و قبول کنيد. اگر حالتان بد هم باشد وقتي سري به کافه لميز حسابي از انرژي لبريز ميشويد .در اين کافه همه چيز به آدم انرژي ميدهد از دکوراسيون و کارکنان گرفته تا آن قهوه هايي که هيچ جا نظيرشان فهرست مطالب پيدا نميشود. براي شام در يکي از رستورانهاي پاتوق هيچ هکرها سوسيس تخم مرغ خورديم با نوني همراه با پنير و سبزي که دخترم به عنوان پيتزاي ترکي آن را پسنديد کلا شام با مخلفات شد 35 لير . اما لاله زار امروز، هيچ تناسبي نه با لاله زار زمان قجر اينجا را ببين و پهلوي دارد و نه حتي حال و هواي گردش در شانزليزه را براي اهالي تداعي ميکند.

گشت و گذارهاي مختلفي را مي توان برنامه ريزي کرد، اما مکانهاي تاريخي، مذهبي و موزه ها بسيار زيادي در اين شهر وجود دارد. در وراي باغستان هاي مرکز شهر نطنز مناره اي سر به فلک کشيده و گنبدي هرمي شکل و درخت چنار کهنسال ???? ساله در کنار آن توجه هر تازه واردي را به سوي خود معطوف مي دارد. نکته قابل توجه اين کافه اين است که داراي دو شعبه ميباشد. دو شعبه ديگر در خيابان طالقاني و شهرآرا پذيراي پايتختنشينان است. کيوميزو دره ، کينکاکو جي ، قلعه نيجو، فوشيمي ايناري تايشيا ، شيموگامو شرين، ايکان دو زنرين جي و مکان هاي ديگر . مالک اين خانه اعلام کرده است: ملک داراي دو اتاق خواب و يک خط تلفن است و در عين حال عمر بناي ساختمان بيست و پنج ساله است. بود بعدها تبديل به مسجد شد و حالا يک موزه است. اين مسجد را معمار زبردست ايراني، «محمدرضا اصفهاني» ساخته است. و حساط کافه طوري تزئين شده که شما ميتوانيد لحظات خود را پر از احساس خوب بکنيد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *