نوروز 98 کجا بريم؟

اين جنگل به دليل واقع شدن در دامنه پرشيب دو کوه از آب و هواي بسيار مساعد و مطبوعي برخوردار ميباشد. کوهسنگي يکي از قديمي ترين و خاطره انگيز ترين گردشگاه هاي مشهد است که به دليل وجود دو کوه سنگي مشرف به شهر به اين نام خوانده مي شود و در کنار رشته کوه هاي جنوبي مشهد واقع شده است. بسياري از مسافران به قصد زيارت حضرت ثامنالحجج (ع) که اصليترين جاذبه اين شهر است، راهي مشهد ميشوند. اين غار در طول تاريخ تغييرات بسياري داشته و آثار تمدنهاي متفاوت را ميتوان در ان مشاهده کرد. البته شرايط جوي و آب و هوايي در زمانهاي ذکر شده تأثيرگذارند. هر شش برکه بالايي آبشار تهران، به وسيله جوي هاي کوچک و بزرگ با هم در ارتباط هستند. حمام مهدي قلي بيک(يکي از امراي دوره تيموري) که به حمام شاه و حمام رضوي نيز معروف است، مجموعه اي از بخشهاي مختلف است و وسايل حمام در قديم و گرمخانه، غرفه لوازم آرايش و غرفه حنابندان و..

مشهد جزء معدود شهرهايي است که جاذبههاي مذهبي، تاريخي، طبيعي و مصنوعي را توامان داراست. زشک در لغت برگرفته از زو اشک به معناي چشمه هاي جوشان است. جنگل النگدره در استان گلستان يکي از زيباترين مکان هايي است که شما مي توانيد در فصل پاييز به آن جا سفر کنيد. اين آرامگاه که معماري آن الهام گرفته شده از معماري دوره هخامنشي است، موزه و کتابخانه توس از جاهاي ديدني اين مجموعه است که سالانه يک ميليون نفر از عاشقان خالقان شاهنامه از آن بازديد ميکنند. در موزه نان موارد مختلف تهيه نان به وضوح و کاملا تصويري شرح داده شده است. همچنين ديدن از روستاي سرسبز نغندر از توابع بخش طرقبه و در فاصله ?? کيلومتري آن را نيز در برنامه تان بگنجانيد که روستايي ديدني است. کليک کنيد بليط بازديد از باغ پرندگان که ساعت کارش همه روزه از ساعت ? تا ?? است، ? هزار تومان است. در فصل بهار جاهاي ديدني مشهد زيادي وجود دارد که جزو مقاصد طبيعي و جاذبه هاي ديدني مشهد هستند، اکنون که بهار است از اين جاهاي ديدني مشهد بازديد کنيد. شانديز منطقه اي تفريحي است که فروشگاه هاي صنايع دستي و رستوران بزرگي به نام پديده شانديز نيز دارد که يکي از پيشنهادات هميشگي در سفر به مشهد است.


هتل آپارتمان ياسوج هتل آپارتمان ياسوج

D’S Damat

کاريکاتور/ اقتصاد از نوع دم عيديش

+ جذاب ترين ديدني هاي کيش کجاست؟

مصلي بزرگ سمنان (محل برگزاري نماز جمعه)

از آخرين اخبار و اطلاعيه هاي بدو کيش باخبر شويد. ثبت

غرفه مسنوجات

مدرسه دارالفنون ناصرخسرو
هتل چارفصل جميرا نيز، در اين منطقه قرار دارد و ضمنا، هزينه ارزان تري هم نسبت به بقيه برمي دارد. مسجد گوهرشاد از جاهاي ديدني مشهد است که در يکي از صحنهاي حرم مطهر امام هشتم قرار دارد. اين آرامگاه که به نام آرامگاه شعرا نيز معروف است . مشهد در منطقهاي مديترانهاي با بارانهاي بهاري واقع شده است. اين خانه در سال ???? به عنوان اثري ملي به ثبت رسيده است. هر چند از ساخت اين کاخ سال هاي بسيار زيادي مي گذرد اما همچنان شگفت انگيز و ديدني است. اين برج آجري داراي سرداب و زيرزمين است. چاليدره داراي تلکه بين نيز هست. در اطراف اين سد چندين رستوران هم هست ولي پيشنهاد ما اين است که غذا را در خانه درست کنيد و در زير يکي از آلاچيق هاي چاليدره بر بدن بزنيد که عيشتان تکميل شود. رفتن به اين غار در تابستان بسيار خطرناک است ولي در زمستان توريست هاي زيادي به انجا ميروند.

به طور خلاصه مي توان گفت اگر قصد سفري خاص و پرخاطره در ايام نوروز و تابستان را داريد، اروميه يک پيشنهاد عالي مي باشد. اگر به روستاي طرقبه رفتيد، ديدار از سد چاليدره را از ياد نبريد. اگر مي لينک سايت خواهيد سفرتان به مشهد به خاطره اي فراموش ناشدني مبدل شود و هميشه از آن بعنوان يکي از بهترين سفرهاي عمرتان ياد کنيد ، 5 تفريح برتر مشهد را در برنامه سفر خود جاي دهيد . اگر تا به حال تجربه سفر به شهر تبريز را داشتهايد حتماً در بخش نظرات وارد کنيد تا ساير کاربران ما هم مطالعه کنند. مشهد در قسمت شمال شرقي ايران قرار گرفته است. در شرق پارک ملت، درياچه بزرگي قرار گرفته و در غرب آن بزرگترين استخر روباز مشهد و زمين هاي چمن فوتبال و واليبال، تنيس و پيست سايت اصلي اسکي. و اگر شما يک Amazon Kindle داريد که سفر خود را انجام نميدهيد، برنامه پيشرفت خواندن خود را در چندين دستگاه همگام ميکند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *